კონფლიქტების მოგვარება, ადმინისტრაციული დავები და წარმომადგენლობა სასამართლოში
ინტერესების დაცვა ადმინისტრაციულ ორგანოებში და საქართველოს სასამართლო სისტემაში, საერთაშორისო დაცვა (ადამიანის უფლებათა საერთაშორისო სასამართლო, ინტერპოლი, ადამიანის უფლებათა ევროპული კომისია). საქართველოს ტერიტორიაზე უცხო ქვეყნის სასამართლო გადაწყვეტილებების აღსრულება. მედიაცია, არბიტრაჟი
რას ვაკეთებთ ჩვენ
ხელშეკრულებებიდან გამომდინარე დავალიანების ამოღებასთან დაკავშირებული სასამართლო დავები
დამსაქმებლის ინტერესების დაცვა თანამშრომლებთან დავებში, მათი სამსახურში აღდგენისას
ადმინისტრაციული ჯარიმების გასაჩივრება (მათ შორის სასამართლოში გასაჩივრება)
საგადასახადო დავები
უცხოეთის სასამართლოების გადაწყვეტილებების ლეგალიზაცია და საქართველოს ტერიტორიაზე უცხო ქვეყნის სასამართლოების გადაწყვეტილებების,
აგრეთვე, საზღვარგარეთ არსებული საქართველოს სასამართლოების გადაწყვეტილებების აღსრულება.
დავების გადაწყვეტის ალტერნატიული გზები
არბიტრაჟი, მედიაცია, საერთაშორისო სასამართლოები
ნებისმიერ კონფლიქტში ორივე მხარე აგებს და ჩვენ ვამჯობინებთ ჩვენი კლიენტის საქმეები დავამდე არ მივიდეს.
მაგრამ თუ კონფლიქტი მოხდა, JUST Advisors სასამართლო იურისტები წარმოადგენენ და დაიცავენ თქვენი კომპანიის ინტერესებს
თქვენი მოთხოვნით და თქვენი მონაწილეობის გარეშე, ჩვენ ვასრულებთ ყველა ქმედებას, თქვენი მოქალაქეობის ქვეყანაში თქვენს ენაზე გაცემული მინდობილობის საფუძველზე
თქვენ გვიტოვებთ მოთხოვნას ან გვიკავშირდით თქვენთვის მოსახერხებელი ნებისმიერი გზით
განვიხილავთ თქვენთან ერთად არსებულ ვითარებას, ვაფასებთ მას დაცვის ეფექტური მეთოდების, პერსპექტივების და სასამართლო გადაწყვეტილების აღსრულების რეალურობის თვალსაზრისით.
ვაფორმებთ ხელშეკრულებას, ვაფორმებთ NDA-ს, გინიშნავთ სასამართლო პრაქტიკის იურისტს
ვაგროვებთ მტკიცებულებებს, ვამზადებთ სარჩელს და სხვა საპროცესო დოკუმენტებს
ყოველ სასამართლო სხდომაზე და მოლაპარაკებებაზე ჩვენ წარმოვადგენთ თქვენს ინტერესებს, თქვენს პოზიციას დამაჯერებლად და მკაფიოდ გადავცემთ ოპონენტს, სასამართლოს და მედიატორს
მომართვისთანავე ჩვენ ვუზრუნველვყოფთ სრულ იურიდიულ და ემოციურ მხარდაჭერას და ვიბრძვით თქვენს გვერდით შედეგის მიღწევამდე.

Разрешение конфликтов, административных споров и судебное представительство
Защита интересов в административных и судебных инстанциях в Грузии, международная защита (ЕСПЧ, Интерпол, Европейская комиссия по правам человека). Исполнение решений иностранных судов на территории Грузии. Медация, арбитраж.
ЧТО МЫ ДЕЛАЕМ
Судебные споры о взыскании задолженности и о понуждении к исполнению обязательств
Защита интересов работодателя в спорах с работниками о восстановлении на работе
Обжалование административных штрафов (включая судебное обжалование)
Налоговые споры
Легализация решений иностранных судов и исполнение решений иностранных судов на территории Грузии
А также решений грузинских судов за рубежом
Альтернативные способы разрешения споров
Арбитраж, медиация, международные суды
В любом конфликте теряют обе стороны и мы предпочитаем не доводить дела наших клиентов до спора
но если конфликт случился судебные адвокаты JUST Advisors обеспечат представительство и защиту интересов вашей компании
По вашему желанию совершаем все действия без вашего участия на основании доверенности, выданной в стране вашего гражданства на вашем языке
Вы оставляете заявку или связываетесь с нами любым удобным для вас способом
Обсуждаем с вами ситуацию, оцениваем её с точки зрения эффективных способов и перспектив защиты, реальности исполнения судебного решения
Заключаем договор, подписываем NDA, закрепляем за вами адвоката судебной практики
Собираем доказательства, готовим иск и иные процессуальные документы
Представляем ваши интересы в каждом судебном заседании и в ходе переговоров, убедительно и понятно излагаем позицию оппоненту, суду, медиатору
Обеспечиваем полную юридическую и эмоциональную поддержку с момента вашего обращения к нам и бьёмся на вашей стороне до получения результата
Юридическое обслуживание бизнеса
JUST Advisors также предлагает комплексное юридическое обслуживание для компаний. Наша команда юристов и налоговых консультантов работает совместно с опытными бухгалтерами и аудиторами, обеспечивая двойную защиту вашего бизнеса